Profil

Firma DAVÍDEK s.r.o. je rodinná firma střední velikosti. Hlavní činností je výroba hotelového a bytového textilu. Vyrábíme ložní prádlo, mantinely do postýlky, růčníky, ubrusy, župany a to vše z kvalitních materiálů. Téměř všechny tyto produkty mohou být vyzdobeny výšivkou.

Mezi naše zákazníky patří nadnárodní hotelové řetězce, luxusní hotely, ubytovací zařízení, restaurace, ale i rodinné penziony. Dále pak specializované prodejny s bytovým textilem.  Dodáváme nejenom do České republiky, ale některé naše produkty odešly i za hranice naší země. Největší poctou byla zakázka pro světově známého švýcarského tenistu a celou jeho rodinu. 

Na českém a mezinárodním trhu působíme již od roku 1993. Vysoká úroveň a zkušenosti zaměstnanců spolu s nejmodernější technikou a technologií jsou základním předpokladem pro kvalitu našich výrobků. Elegance a výborných užitných vlastností je dosaženo kombinací vysoce kvalitních materiálů a jejich dokonalého zpracování. Kvalitu našich výrobků zaručují certifikáty vydané Textilním zkušebním ústavem v Brně.

Profil

Inspirujte se u násVíce inspirace pro Vás